Přijmeme lektorku/lektora AJ

Hledáme schopnou lektorku/lektora anglického jazyka ( + rodilého mluvčího), kteří se nebojí postavit výuku na vlastních nápadech a vykřesat z kurzu maximum aktivit. Od září 2022. Nabízíme stabilní rozvrh, dlouhodobou spolupráci, případně metodickou podporu - tipy, inspirace a nápady, jak učit záživně a efektivně.

Nabízíme adekvátní finanční odměnu s tím, že razíme heslo: nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě !

Kde? Jihlava
Výuka v učebně jazykové škola ALBION v budově Manažerské Akademie Jihlava + výuka ve firmách + online lekce

Dále našim lektorům nabízíme:
  • Jednodenní školení, týdenní semináře s novými trendy v metodice (možná účast jen na náslechu v některých hodinách )
  • Účast na konferenci pro učitele anglického jazyka v Brně / výběr z celé řady metodických seminářů ( cca 3 za 1 den )
  • Možnost zaškolení na „průvodcovskou činnost „ na zájezdy pro školní skupiny do Anglie a na Maltu
  • V případě získání své vlastní skupinky min. 10 účastníků do Anglie či letecky na Maltu místo zdarma na této akci + odměna za prvodcovské služby + provizní odměna za získání klienta + možnost účasti v jazykovém kurzu v zahraniční škole v mezinárodní skupině účastníků
  • Zprostředkovatelskou provizi za získání nové skupiny na výjezd do zahraničí či na individuální pobyt klienta v zahraničí za studiem jazyků
    www.jazykyalbion.cz
Bližší informace: info@jazykova-skola-jihlava.cz, tel. +420 608 111 599