Angličtina 60+ začátečníci

Angličtina CLUB 60+

a) začátečníci / max. 4 účastníci

Termín: čtvrtek
Čas: 13:30-14:30
Délka lekce: 60 minut
Délka kurzu: únor 2021-červen 2021
CENA: 145 Kč / 60 min. / nejsme plátci DPH / celkem  3 190 Kč

b) PLUS začátečníci ONLINE - pokračovací kurz / první 4 lekce z učebnice New English File Beginner
Termín: pondělí 
Čas: 10:00-10:45
Délka lekce: 45 minut
Délka kurzu: únor 2021-červen 2021
CENA: 130 Kč / 45 min. / nejsme plátci DPH / celkem 2 730 Kč

Kurz je nabízen pro skupinku max. 4 účastníků za speciální dotovanou cenu. Pusťte se do studia angličtiny s lidmi podobného věku. Kurzy jsou střižené na míru právě Vám.

Je Vám 60+ ( a něco kolem tohoto věku) a říkáte si, že už jste na jazyky staří? Že nemáte talent? A že jazyky nepotřebujete?
To je ale chyba! Vědci prokázali, že studium cizího jazyka zlepšuje paměť a oddaluje Alzheimera. Pravidelným užíváním cizích slov se upevňuje mentální kondice, zvyšuje sebevědomí a s ní i radost ze života. Společenské kontakty přinášejí nové zážitky a dobrou náladu. No a pak samozřejmě není od věci nějaký cizí jazyk prostě umět. Ovládat. Domluvit se. Jakkoliv je lépe než vůbec.

Proč zvolit angličtinu?
Žádným jiným jazykem se nedomluvíte s tolika lidmi najednou. Budete si jistější na cestách v zahraničí, chytře poradíte zmateným turistům doma a dozvíte se mnohem víc o světě z anglicky psaných knih, časopisů, internetových stránek ale také z promítání. 

Nikdy není pozdě!
Proces učení se s věkem komplikuje. Pamatujeme si méně, učíme se pomaleji. Jde o přirozený projev stárnutí, nemá tudíž smysl popírat ho nebo se mu protivit. Nelze z něj však ani vyvozovat, že se v seniorském věku učit nedokážeme, nemusíme a nemáme! Říká se, že člověk se učí celý život. Což by bylo sotva možné, kdyby se od určitého věku učit zapomněl.

 


Online přihláška do kurzu

V případě že vyberete hodnotu, budeme Vás kontaktovat pro upřesnění dárkového poukazu.VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE