O nás - profil společnosti

Jazyková škola Jihlava – ALBION s.r.o Váš průvodce jazykovým vzděláváním…

V oblasti jazykového vzdělávání působíme aktivně od roku 1992. Tj. působíme na našem trhu již 28. rok. Vynikáme především v oblasti systémové spolupráce s podnikovou sférou a státními institucemi, kterým zabezpečujeme komplexní jazykovou přípravu. Působíme na celém území ČR. Všechny naše služby umíme poskytnout formou náhradního plnění.
Od května 2019 jsme převzali vedení nad Jazykovou školu Jihlava (8 let fungovala úspěšně pod vedením paní Noskové) s novým dodatkem v názvu – ALBION.

Jazyková škola Jihlava ALBION s.r.o. - učebny se nachází v budově Manažerské Akademie v Jihlavě, Jiráskova 2, přízemí vpravo

Přehled naší činnosti najdete zde:
www.jazykova-skola-jihlava.cz                          www.jazykyalbion.cz

KNOW HOW! Nepřehlédněte…  „anglicky bez učebnic“

Jako doplňkové služby pro naše klienty máme pravidelnou bohatou nabídku studijních zájezdů do zahraničí: https://www.jazyky-albion.cz/studium-jazyku-v-zahranici
Vycestovat na 1-2 týdenní jazykový kurz do zahraničí znamená, že si budete moci své nově nabyté znalosti pořádně zažít a poznat nejen jazyk, ale i jeho kulturu.
Kombinace kurzu v ČR a výjezdu do zahraničí je tou nejúčinnější formou studia!

Jsme členem Asociace jazykových škol
Jako řádný člen Asociace jazykových škol jsme se zavázali dodržovat Kodex kvality člena AJŠ a Normu AJŠ, která je závaznou normou pro řízení jazykového vzdělávání.

V oblasti firemního vzdělávání poskytujeme:
  • profesionální jazykové poradenství a jazykové audity
  • firemní jazykovou výuku šitou na míru dle potřeb klienta
  • výuku na zahraničních jazykových školách
  • odborné semináře a tréninky manažerských a obchodních dovedností
  • překlady a tlumočení
U nás máte zajištěn kompletní servis:
  • podrobně s Vámi projdeme Vaše požadavky, potřeby a časové možnosti
  • studijní plán Vám vypracujeme přesně na míru Vašim potřebám, cílům a možnostem
  • vybereme Vám vhodného lektora a navrhneme optimální intenzitu a formu výuky
  • časová flexibilita a cenová dostupnost je samozřejmostí
  • výuku zrealizujeme dle Vašich potřeb u Vás ve firmě nebo v našich učebnách
  • pravidelně monitorujeme jak studijní výsledky tak "morálku" studentů
  • pravidelnými hospitacemi monitorujeme také práci našich lektorů
  • jsme velmi flexibilní!
Mezi naše odběratele patří zaměstnanci různých firem:
Krajský úřad v Jihlavě                                       HERZ, s.r.o.                                        AC Real, s.r.o.
M-G Real Jihlava                                              GYN-LINE,s.r.o.                                  PDcz brno, s.r.o.
ROLLCONTECH                                               Beta Control s.r.o.                               EMPIRE CZ s.r.o.
NEOSOLAR
Státní veterinární ústav Jihlava                         a celá řada dalších institucí, škol a firem z celé ČR.

Kontaktní osoba: DOLEJŠÍ Pavlína / vedoucí jazykové školy / 608 111 599

Als u al lang op zoek bent naar De snelste en anonieme bezorging, dan staat het voor u klaar!