COVID19 - aktuální opatření

Aktuálně 21.10.2020 
Dle aktuálních informací k nouzovému stavu a souvisejícími opatřeními bohužel nemůžeme dále zabezpečovat výuku presenční formou a to do konce nouzového stavu, aktuálně zatím do 3.11. (včetně). 
Prosím o připojení (navázání spojení) se na Skype naší JŠ:
https://join.skype.com/invite/dNjaH1A8saCo 
Výuka v jazykové škole ( online ) probíhá po-pá, každý den mimo státní svátky a vánoční prázdniny.
Všechny studenty veřejných skupinových a individuálních kurzů i personalisty firem, ve kterých probíhá firemní výuka ubezpečujeme, že zbytek předplacené výuky nepropadne, pouze bude mít novou podobu. Budˇte v kontaku se svými lektory nebo volejte 608 111 599.

Aktuálně: 27.4.2020
Vážení členové, dle informací MPO je výuka pro veřejnost možná od 25. května (viz informace na Business info:  Další služby: otevřeno NESMÍ mít jazykové školy, odborná školení - pouze v místě objednatele, doporučení realizovat prostřednictvím internetu a dalšími prostředky komunikace na dálku). 
Protože se domníváme, že toto opatření není logické a je restriktivní, obrátili jsme se (prostřednictvím Hospodářské komory ČR) se žádostí o řešení na epidemiology. Jakmile dostaneme nějakou další informaci, budeme Vás okamžitě informovat.

Hezký den,
Marcela Hergesselová, předsedkyně AJŠ
Thámova 681/32, 186 00 Praha 8
www.asociacejs.cz

Vážení klienti, studenti a účastníci jazykových kurzů v JŠ Jihlava Albion,

S ohledem na vývoj situace v ČR a zvyšování počtu našich klientů ve 14 denní karanténě z důvodu návratu z rizikových oblastí a celoplošnému omezení pohybu osob jsem se rozhodla skupinové/individuální kurzy v naší jazykové škole pozastavit s platností od 16.3.2020 / do odvolání ( zatím nařízení MŠMT platí do 24.3.2020 06:00). O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Samozřejmostí zůstává i nadále platná karanténa a neúčast na kurzech pro všechny, kdo se vrátili ze zahraničí a to po dobu 2 týdny ( i když si myslím, že se tomu nevyhneme všichni ).

Lektoři se budou snažit mi pro vás připravit nějaké domácí práce, pošlu e-mailem.

Kontakt: 608 111 599
Pojďme společně doufat, že budeme moci ve studiu anglického jazyka pokračovat a brzy se celková situace zlepší!

Přinášíme akční plán pro JŠ Jihlava ALBION a převádíme studenty z klasické prezenční výuky jazyků na výuku distanční. Za tímto nuceným převodem stojí epidemie koronaviru, která způsobila zavření veškerých docházkových kurzů. Online ( Skype, ZOOM, HangOuts ) výuku zahájíme v týdnu od 23.3.2020.
Všechny studenty veřejných skupinových a individuálních kurzů i personalisty firem, ve kterých probíhá firemní výuka 
ubezpečujeme, že zbytek předplacené výuky nepropadne, pouze bude mít novou podobu. Budˇte v kontaku se svými lektory nebo volejte 608 111 599.



VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE