COVID19 - aktuální opatření

Aktuálně 04.01.2021 
dle aktuálních informací k nouzovému stavu a souvisejícími opatřeními bohužel nemůžeme dále zabezpečovat výuku presenční formou a to do konce nouzového stavu - DO ODVOLÁNÍ. Sledujte dění v ČR a naše www.jazykova-skola-jihlava.cz
Lekce byly přesunuty na ONLINE výuku.
Výuka v jazykové škole (nyní online) probíhá po-pá, každý den mimo níže státní svátky.

Aktuálně od 14.12.2020

Zpět v učebně - od pondělí 14.12. se vrátíme zpět do učebny a to dle rozvrhu a dohody s lektorem (pokud proběhla úprava dne a časů).
HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:
-  v učebně na lednici je desinfekce na ruce a na povrchy, je u toho i role papírových ubrousků. Desinfekci použijte na ruce a pokud byste se chtěli chránit i o něco více, použijte papírový ubrousek z role a desinfekci a přetřete si své místo u stolu a područky u křesílka.
- při výuce mějte roušku ( asi 10 nouzových jednorázových roušek je v pracovním stole u lektora asi ve 3.šuplíku - pokud někdo nemá, může si vzít )
- pokud se necítíte dobře a projevujete příznaky respiračního onemocnění, z výuky se omluvte ( lektorovi sms )
Výuka v jazykové škole probíhá po-pá, každý den mimo státní svátky a vánoční prázdniny ( 23.12.2020-03.01.2021 ).
Děkuji za přízeň a účast na online výuce !


Aktuálně 21.10.2020 
Dle aktuálních informací k nouzovému stavu a souvisejícími opatřeními bohužel nemůžeme dále zabezpečovat výuku presenční formou a to do konce nouzového stavu, aktuálně zatím do 3.11. (včetně). 
Prosím o připojení (navázání spojení) se na Skype naší JŠ:
https://join.skype.com/invite/dNjaH1A8saCo 
Výuka v jazykové škole ( online ) probíhá po-pá, každý den mimo státní svátky a vánoční prázdniny.
Všechny studenty veřejných skupinových a individuálních kurzů i personalisty firem, ve kterých probíhá firemní výuka ubezpečujeme, že zbytek předplacené výuky nepropadne, pouze bude mít novou podobu. Budˇte v kontaku se svými lektory nebo volejte 608 111 599.
 


VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE