Angličtina 55+ začátečníci

Od února 2020 jsme pro Vás připravili novinku:
Angličtina CLUB 55+ začátečníky

Kurz je nabízen pro min. skupinku 6 účastníků za speciální dotovanou cenu 90 Kč/ za 60 minut. Pusťte se do studia angličtiny s lidmi podobného věku. Kurzy jsou střižené na míru právě Vám.
Termín únor-červen 2020 / Pondělí 09:30-10:30
Kurzovné 1 900 Kč / 20 lekcí AJ

Další vhodné termíny pro skupinky: 
Pondělí 10:30-11:30
Úterý 13:30-14:30
Čtvrtek 13:30-14:30

Je Vám 55+ a říkáte si, že už jste na jazyky staří? Že nemáte talent? A že jazyky nepotřebujete?
To je ale chyba! Vědci prokázali, že studium cizího jazyka zlepšuje paměť a oddaluje Alzheimera. Pravidelným užíváním cizích slov se upevňuje mentální kondice, zvyšuje sebevědomí a s ní i radost ze života. Společenské kontakty přinášejí nové zážitky a dobrou náladu. No a pak samozřejmě není od věci nějaký cizí jazyk prostě umět. Ovládat. Domluvit se. Jakkoliv je lépe než vůbec.

Proč zvolit angličtinu?
Žádným jiným jazykem se nedomluvíte s tolika lidmi najednou. Budete si jistější na cestách v zahraničí, chytře poradíte zmateným turistům doma a dozvíte se mnohem víc o světě z anglicky psaných knih, časopisů, internetových stránek ale také z promítání. 

Nikdy není pozdě!
Proces učení se s věkem komplikuje. Pamatujeme si méně, učíme se pomaleji. Jde o přirozený projev stárnutí, nemá tudíž smysl popírat ho nebo se mu protivit. Nelze z něj však ani vyvozovat, že se v seniorském věku učit nedokážeme, nemusíme a nemáme! Říká se, že člověk se učí celý život. Což by bylo sotva možné, kdyby se od určitého věku učit zapomněl.

 


Online přihláška do kurzu

V případě že vyberete hodnotu, budeme Vás kontaktovat pro upřesnění dárkového poukazu.VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE