Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Reference

S jazykovou školou p. Noskové mám velmi dobré několikaleté zkušenosti. Vyhovuje mi styl výuky, přizpůsobení témat "na míru" i velký důraz na komunikaci v angličtině a zbavení se ostychu mluvit. Oceňuji i dobře připravené materiály, tématické a gramatické přehledy a i to, že jsem si nemusela pořizovat další typ učebnic, ve kterých bych jen opět vyplňovala cvičení :-). Přípravného kurzu na FCE certifikát se zúčastnily obě mé dcery a po výborné přípravě úspěšně certifikát získaly. Mohu jen doporučit.
Mgr. Pavla Jarošová, PodPovrch Zoo Jihlava (kurz Konverzace mírně pokročilí; dcery – příprava na FCE)

Skvělá jazykovka, kterou bych doporučila zejména tomu, kdo se chce rozmluvit. Výuka probíhá bez učebnic, takže jsem v podstatě celou hodinu nezavřela pusu.:) Materiály jsme dostávali průběžně, ať už šlo o gramatiku, slovíčka či různe hry. Pochválila bych i mladou a opravdu příjemnou lektorku Zuzku, která patří k nejlepším vyučujícím, které jsem kdy měla.
Veronika Podešvová (kurz Konverzace mírně pokročilí)

Maximální spokojenost. Oceňuji zejména přátelskou atmosféru a minimum nudné gramatiky. Dnes jsem schopný více komunikovat a porozumět.
Tomáš Píza (kurz Konverzace mírně pokročilí)

45 minut komunikace převážně v AJ bylo akorát. Hry byly zábavný a donutily mě přemýšlet o tom, co chci říct. Cenné rady, které jste do mě tloukly, byly užitečné. Kombinace dvou rozdílných lektorek byla dobrá v různorodosti hodin a vzájemném doplňování se. Prostě jsem spokojen :)
Jakub Capouch (konverzace + Příprava na přijímací pohovor v angličtině)

Na tomto  způsobu výuky bez klasických učebnic oceňuji především flexibilitu, možnost volby vhodného tématu a při konverzaci nenásilné opakování základní gramatiky.
RNDr. Hana Bulawová, VŠ specialista analýzy potravin" (individuální výuka)


VAŠE SPOKOJENOST = NAŠE NEJLEPŠÍ REFERENCE